Potrzebujesz pomocy profesjonalnego blacharza? Twoje auto uległo poważnemu zniszczeniu? A może zauważyłeś tylko lekkie wgniecenia po ostatnim gradobiciu? Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ u Nas znajdziesz profesjonalną pomoc w każdej sytuacji. Nasz warsztat oferuje kompleksowe usługi z zakresu blacharstwa samochodowego.

Każdy posiadacz auta wie, że problemy blacharskie, wymagające interwencji specjalisty, zdarzają się nawet w najlepszych samochodach. Niezależnie ile samochód kosztuje, jakiej jest marki i czyje podzespoły w nim pracują – wgniecenia (małe i ogromne) zdarzyć się mogą wszędzie. Czynnikiem wpływającym najczęściej na taką konieczność są oczywiście wszelkiego rodzaju stłuczki, wypadki czy kolizje skutkujące wgnieceniami. To jednak nie wszystko. Często odpowiedzialne za problemy z blacharką są także czynniki takie jak upływający czas czy trudne warunki atmosferyczne. Na wszystko jest jednak sposób. Najlepsi eksperci z naszego warsztatu w krótkim czasie mogą sprawić, że Twoje auto będzie wyglądało jak nowe.

Poza wszystkimi klasycznymi działaniami, powiązanymi z blacharką, takimi jak wymiana poszyć i elementów konstrukcyjnych oraz wymiana poszyć najpopularniejszą obecnie metodą klejenia, oferujemy także:

  • Laserowy pomiar płyty podłogowej, który pozwala na skontrolowanie stanu wypadkowości pojazdu. Proces ten polega na przeanalizowaniu czy między konkretnymi punktami konstrukcyjnymi pojazdu są takie odległości, jakie zostały wyznaczone przez producenta samochodu. Dzięki temu łatwiej jest stwierdzić czy samochód uległ wypadkowi oraz jak silnie zniszczyło to konstrukcję pojazdu.
  • Ramę naprawczą Autorobot, która pozwala szybciej i mniej inwazyjnie wyprostować blachę samochodu.

W naszym warsztacie dbamy przede wszystkim o jakość wykonywanej usługi, dlatego gwarantujemy, że niezależnie czy naszym zadaniem będzie wymiana poszyć i elementów konstrukcyjnych czy tylko delikatny lifting wgniecionych elementów, samochód będzie wyglądał tak dobrze jak przed uszkodzeniem.