01.

Mechanik samochodowy

Szukasz mechanika samochodowego, który sprawnie i bez zbędnych pytań naprawi Twój samochód? Chcesz oddać swój samochód w ręce specjalistów, którzy potraktują go jak własny samochód? A może zależy Ci przede wszystkim na terminowości i profesjonalizmie?

Z pewnością spełnimy wszystkie te oczekiwania. Gwarantujemy Ci pełną odpowiedzialność za wykonane przez nas usługi z zakresu mechaniki samochodowej, dzięki czemu na drodze będziesz czuł się pewnie i bezpiecznie. Szybko, dobrze i w świetnej ofercie cenowej. Czego chcieć więcej? Zaufaj naszym specjalistom, a z pewnością nie pożałujesz.

02.

Lakiernik samochodowy

Jeśli lakier na Twoim samochodzie nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś, a karoseria pokryta jest rysami czy odpryskami, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Profesjonalne usługi lakiernika samochodowego, który sprawi, że Twój wysłużony wóz będzie wyglądał jak nowy.

Pomożemy także, gdy Twój nowy, idealny samochód ulegnie otarciu czy zarysowaniu! Powierzając nam go możesz być pewien, że usługi lakiernicze wykonamy z najwyższą dbałością o szczegóły, a efekt będzie przewyższał Twoje oczekiwania.

03.

Blacharstwo samochodowe

Karoseria samochodu może dość łatwo ulec uszkodzeniu. Korozja czy inne defekty mogą powstawać ze względu na wiele czynników, takich jak trudne warunki atmosferyczne czy wypadki komunikacyjne. Proponujemy Ci kompleksowe usługi z zakresu blacharstwa samochodowego, które sprawią, że Twoje auto będzie wyglądało tak jak na początku!

Profesjonalnie wykonana „blacharka” to klucz do dobrego wyglądu auta, nawet jeśli uszkodzenie było wcześniej bardzo widoczne. Nie zwlekaj z decyzją, zadbaj o piękną prezencję swojego wozu!

04.

Serwis klimatyzacji

Jeśli Twoja klima nie działa, wydobywa się z niej nieprzyjemnny zapach lub po prostu przestała działać zajmiemy się jej naprawą. Już dziś zwróć uwagę na kondycję swojej klimatyzacji, a jeśli dostrzeżesz niepokojące objawy przyjedź do nas!

Nasi serwisanci serwisu klimatyzacji, zajmą się Twoim systemem i bez problemu doprowadzą ją do stanu świetności. Nabijanie, czyszczenie, wymiana – co tylko chcesz! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

05.

Regeneracja turbosprężarek

Turbosprężarka w Twoim samochodzie przestała działać i boisz się, że Twój portfel po wymianie będzie zupełnie pusty? Nie martw się! Zepsuta turbina nie oznacza wcale konieczności zakupu nowej.

Jesteśmy w stanie naprawić Twoją turbosprężarkę w procesie regeneracji, dzięki czemu będzie ona znów sprawna i gotowa do działania, a Ty nie będziesz musiał martwić się stanem swojego konta. Co możemy Ci zagwarantować? Sprawną, bezpieczną i profesjonalną regenerację turbiny. Nie czekaj! Swoje usługi świadczymy w Zielonej Górze.

06.

Likwidacja szkód powypadkowych

Wypadek, stłuczka, otarcie? Takie sytuacje zdarzają się bardzo często wielu kierowcom i chociaż nie są przyjemne i wiążą się z wypełnianiem wielu "papierków" nawet jeśli wina nie leży po Twojej stronie. Dlatego zajmujemy się przejęciem odpowiedzialności nad prawidłowym opisem szkody oraz Likwidacją szkód powypadkowych.

Dziś nie musisz się już martwić o to jak będzie wyglądał Twój samochód po kolizji. Oddaj go w nasze ręce, a sprawimy, że szybko zapomnisz o tej nieprzyjemnej sytuacji. Gwarantujemy sprawną likwidację szkód oraz pełną odpowiedzialność za naprawione elementy. Poczuj się bezpiecznie, zaufaj naszemu warsztatowi!

07.

Inspekcja przedzakupowa

Zastanawiasz się nad zakupem nowego samochodu, ale obawiasz się złego wyboru? Nie jesteś ekspertem od motoryzacji i nie wiesz co świadczy o kondycji auta? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci z inspekcją przed zakupową.

Proces taki pozwoli Ci czuć się bezpiecznie podczas dokonywania transakcji, ponieważ będzie z Tobą niezależny specjalista z tej dziedziny. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wybrany przez Ciebie model odpowiada Twoim wymaganiom, a do tego jest w pełni sprawny i gotowy do drogi!

08.

Autodetailing, Kosmetyka samochodowa

Jeśli Twój samochód jest dla Ciebie ważny i starasz się, aby zawsze wyglądał jak najlepiej to świetnie trafiłeś. Jesteśmy pewni, ze usługi autudetailingu i kosmetyki samochodowej, które oferujemy ucieszą Cię bardziej niż przeciętnego klienta.

Polerowanie lamp? Czyszczenie tapicerki? Żaden problem. Kompleksowe czyszczenie wnętrza? Oczywiście! A może czyszczenie dachu w kabriolecie? Masz jak w banku! Zaopiekujemy się Twoim autem i sprawimy, że będzie wyglądało jeszcze lepiej niż dotychczas.

09.

Wymiana opon, Wulkanizacja

Zmiana pory roku kierowcom zawsze kojarzy się z jednym – wymianą opon. Możesz to zrobić sam, jednak wymaga to sporo wysiłku i umiejętności a niekiedy specjalistycznych maszyn. Wybierz nasz serwis i skorzystaj z naszej wymiany opon, a będziesz miał pewność, że są one odpowiednio dobrane i wyważone.

Pomożemy też w sytuacji przebicia i uszkodzenia opon oraz w każdej innej kwestii wymagającej profesjonalnej obsługi wulkanizatora. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług wymiany opon i wulkanizacji w Zielonej Górze.

10.

Dynamiczna wymiana oleju

Szukasz kogoś kto szybko i sprawnie wymieni olej w automatycznej skrzyni biegów? Chciałbyś, aby przebiegło to profesjonalnie, ale nie zrujnowało Twojego portfela? Świetnie trafiłeś! Robimy to najnowocześniejszą metodą dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach automatycznych.

Metoda ta pozwala na wymianie całego oleju znajdującego się w skrzyni, co znacznie odróżnia ją od metod tradycyjnych, które pozwalają na zmianę ok. 50% oleju, ponieważ nie oczyszczają przewodów konwertera i innych ukrytych miejsc. Z nami masz pewność, że Twoja skrzynia biegów będzie zadbana i gotowa do jazdy! Zaufaj nam i powierz w nasze ręce swój samochód, a z pewnością nie pożałujesz.

Nie znalazłeś interesującej Cię usługi? Zadzwoń, zapytaj