Lakier to ten element samochodu, który wymaga bardzo wiele dbałości i uwagi. Wynika to z faktu, że ma on tendencje do najszybszego wskazywania upływającego czasu i to najczęściej właśnie on zdradza rocznik Twojego pojazdu. Problem lakieru nie dotyczy jednak tylko samochodów starszych, których lakier odpryskuje bądź też wykazuje ślady korozji co świadczy o nadgryzającym go zębie czasu. Również właściciele nowych samochodów, którzy dopiero wyjechali z salonu, często muszą zmagać się z otarciami czy zarysowaniami wynikającymi z codziennego użytkowania pojazdu. Lakiernictwo samochodowe jest więc przyjacielem każdego posiadacza auta, ale nie łatwo jest znaleźć takiego lakiernika, który odpowie na wszystkie Twoje potrzeby.

Jeżeli chcesz zadbać o swój samochód i oddać go w ręce profesjonalisty, który na swoim fachu zna się jak mało kto, nasz lakiernik samochodowy to wybór idealny. Sprawnie i bez zbędnych pytań zajmie się Twoim autem, dzięki czemu będzie ono wyglądało jak nowe. Co istotne zaproponować możemy wiele różnych metod wykorzystywanych w lakiernictwie samochodowym, dzięki czemu bardzo szybko dopasujemy sposób naprawy do Twoich wymagań. M.in. podejmiemy się usunięcia korozji podwozia, a także zabezpieczenia antykorozyjnego zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Oprócz pełnego lakierowania oferujemy także lakierowanie zaprawkowe, czyli takie, dzięki któremu uratujemy konkretne, pojedyncze elementy lub zniwelujemy drobne odpryski czy zarysowania, które nie wymagają pokrywania lakierem dużej przestrzeni.

W naszym zakładzie lakiernictwa samochodowego posiadamy dwie komory lakiernicze, dzięki czemu terminy nie są zbyt odległe, a co za tym idzie już niedługo po podjęciu decyzji o renowacji lakieru w Twoim samochodzie, możesz cieszyć się jego pięknym wyglądem. Korzystamy także z promiennika fal czerwonych, który pozwala nam na natychmiastowe rozpoczęcie suszenia samochodu, dzięki czemu lakier jest błyszczący, gładki i pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń, które mogłyby się do niego przykleić, gdyby suszenie nie zostało od razu rozpoczęte.

Jeśli więc szukasz najlepszych rąk, które zaopiekują się Twoim wozem – wybierz nasze usługi lakiernicze, a z pewnością nie pożałujesz tej decyzji.